Ons Team

Geen twee dagen zijn hetzelfde voor het team van ons familiebedrijf. Met een sterk team van 20 man geven we elke dag alles. Onze relaties hebben altijd onze prioriteit. Wie zijn de mensen in team JPB? We presenteren met trots:

Jan Beemsterboer

Algemeen Directeur

+31(0)226 396484

jan@jpb.nl

 

 

Paul Rulkens

Verkoop Afrika & Azië

+31(0)226 396417

paul@jpb.nl
 

 

Job Musters

Verkoop Afrika

+31(0)226 396423

job@jpb.nl

Boudewijn Norbruis
Verkoop Noord- & Zuid-Amerika
+31(0)226 396423
boudewijn@jpb.nl

 

Michel Bruin
Verkoop Midden-Oosten
+31(0)226 396422
michel@jpb.nl
 

 

Ivo van der Staak
Inkoop
​+31(0)226 396412
ivo@jpb.nl

 

Niels Goudsblom
Financieel Directeur
+31(0)226 396430
niels@jpb.nl

 

Gino De Graaf
Administratie/ICT
+31(0)226 396464
gino@jpb.nl

 

 

Kees De Groot
Administratie/ICT
+31(0)226 396464
kees@jpb.nl

Helma de Ruijter
Administratie
+31(0)226 396464
helma@jpb.nl

 

Naar boven
Cookies

This website uses cookies to track your behavior and to improve your experience on the site.